Logo

Hakkımızda

Emiroğlu Transport

25 yıllık tecrübesi ile başta güvenilirliği kendine ilke edinerek gelişen ve büyüyen ekonomide uzun yıllar yerini almıştır.Lojistik ihtiyaçlarınıza anında pratik ve ekonomik çözümler sunmak şirketimizin yıllardır titizlikle üzerinde durduğu prensibidir.

Emiroğlu transport uzun soluklu iş ilişkileri kurmayı önplanda tutarak lojistik sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

50 Çekici 46 Yarı römorkluk donanımlı filomuzla yıların tecrübesini sizlere sunmak için buradayız.Araç kaptanlarımız deneyimli ve uluslar arası yollarda gerekli olan tüm ehliyetlere sahip olup araçlarımız eksiksiz ekipmanlarla hizmetinizdedir.

Yükleriniz CMR sigortasıyla güvence altında olup Türkiye’den Avrupa’ya Avrupa’dan Asya’ya ve Türk Cumhuriyetleri’ne hızlı ve sorunsuz taşınır.

Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, firmamızın müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.

Vizyon & Misyon

Firmamız mesleki birikimin verdiği cesaret ve iş hacmimizin giderek artması sonucu uluslar arası nakliye sektöründe farklı bir bakış açısı ile kurulmuş dinamik bir kuruluştur.Artan rekabet koşullarında zamanında ve doğru bilgi akışı ile müşterilerimizin iş gücünü azaltarak kendi dallarında kendilerine daha fazla zaman ayırabilmelerini sağlamak hedefimizdir.Her taşıma, gelişim yolunda bir adımdır” ilkesiyle hareket eden firmamız, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır.

Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan firmamız bu bildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır. Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen firmamız, müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir.

Menü